Trénink pro dívky?

Vše o tréninku a metodice cvičení.

Moderátoři: cha cha, Volodimir, saty

Trénink pro dívky?

Příspěvekod prettorian » 27 lis 2010 18:42

Ahoj, snazim se najit nejaky treninkovy plan pro holku. Nevite o necem? Nejde o zadne budovani svalu, ale jen zpevneni tela, vyrysovani urcitych partii atd. :)
diky za tipy
prettorian

Re: Trénink pro dívky?

Příspěvekod lokrad » 28 lis 2010 00:32

prettorian píše:Ahoj, snazim se najit nejaky treninkovy plan pro holku. Nevite o necem? Nejde o zadne budovani svalu, ale jen zpevneni tela, vyrysovani urcitych partii atd. :)
diky za tipy

v prvé řadě jí vysvětli, že musí cvičit CELÝ tělo, a můžeš jí sestavit nějaký lehký fullbody
lokrad

Příspěvekod prettorian » 28 lis 2010 10:12

lokrad píše:
prettorian píše:Ahoj, snazim se najit nejaky treninkovy plan pro holku. Nevite o necem? Nejde o zadne budovani svalu, ale jen zpevneni tela, vyrysovani urcitych partii atd. :)
diky za tipy

v prvé řadě jí vysvětli, že musí cvičit CELÝ tělo, a můžeš jí sestavit nějaký lehký fullbody

no ja ji asi tezko neco sestavim.. sam cvicim j en podle nejakyho planu, co jsem nasel na netu
prettorian

Příspěvekod JoeC » 28 lis 2010 12:14

Jaký je rozdíl mezi tréninkem celého těla a tréninkem full body? :jlaugh:

[img]nabuduce%20poprosim%20ubrat%20z%20tych%20smajlikov,%20saty[/img]
Zkušeností nazýváme vlastní chyby.
JoeC

Příspěvekod prettorian » 28 lis 2010 12:18

Ja bych potreboval nejaky plan. Neco uz sestaveneho. Nemate nekdo neco?
prettorian

Příspěvekod lokrad » 28 lis 2010 13:15

prettorian píše:Ja bych potreboval nejaky plan. Neco uz sestaveneho. Nemate nekdo neco?

všechny partie do tréninku, jeden lehkej cvik na partii, dal bych tak 2x10, a partie jet od největší po nejmenší, to je ve zkratce všechno
lokrad

Příspěvekod gObla » 28 lis 2010 13:42

taky zalezi kolikrat bude chodit... by jsi to mohla rozdelit na vrsek a spodek light... at toho nema moc...
gObla

Příspěvekod prettorian » 28 lis 2010 13:43

gObla píše:taky zalezi kolikrat bude chodit... by jsi to mohla rozdelit na vrsek a spodek light... at toho nema moc...

2x - 3x tydne.. ja ale nevim, jaky cviky. snazim se najit nejaky sestaveny plan, ale zatim porad nic..
vetsinou jen pro chlapy
prettorian

Příspěvekod gObla » 28 lis 2010 13:58

prettorian píše:
gObla píše:taky zalezi kolikrat bude chodit... by jsi to mohla rozdelit na vrsek a spodek light... at toho nema moc...

2x - 3x tydne.. ja ale nevim, jaky cviky. snazim se najit nejaky sestaveny plan, ale zatim porad nic..
vetsinou jen pro chlapy

No tak to nejaky fulbody jak bylo zmineno... ale pro baby me nic moc nenapada.. skus najit na netu nebo ti sem napise nekdo ze skusenejsich...
gObla

Příspěvekod Cookiemonster » 28 lis 2010 18:07

Cookiemonster

Příspěvekod Julie H. » 16 led 2011 15:06

Ahoj, je mi 28 let, měřím 168 cm a vážím 56 kg. Jsem nováčkem v posilovně a moje veškerá sportovní aktivita byla doteď skoro nulová tozn. aktivně pravidelně žádný sport. Po pročtení fóra jsem se rozhodla, že najedu na fullbody trenink 2x-3x týdně s aerobní aktivitou na začátku a na konci 15-20 minut. Mám klasický problém holek ochabnutý střed těla s povrchovým dýcháním a vadným držením těla (lehká skolioza od puberty). Mým cílem je zpevnění svalového korzetu kolem páteře a samozřejmě břicha, snad mě konečně přestanou bolet záda při dlouhém sezení a stání. Pokud se mi to podaří bylo by dobré zhubnout /vytvarovat nohy/ a posílit ruce a ramena. S váhou jsem spokojená.Připojuji se s prosbou o nějaký fullbody trenink.Dívala jsem se na odkaz výše, který není špatný, ale uvítala bych více variant. Předem děkuji za tipy a rady.
Naposledy upravil Julie H. dne 16 led 2011 15:30, celkově upraveno 2
Julie H.

Příspěvekod siko » 16 led 2011 15:19

Kód: Vybrat vše
http://www.freimen.cz/clanky/trenink/zeny-a-posilovna_-3_-treninkovy-rozpis.html
skus třeba tenhle jela ho kamarádka a byla spokojená.Pokuď nemáš na sobě tolik tuku a chceš zpevnit volil bych, akorád kardio po tréninku tj. kolo,pás 30-40 min a upravit si jídelníček více zeleniny masa,zdravé tuky.Hodně štestí
‎""YOU ALWAYS WANT TO PUSH YOURSELF BEYOND THE LIMITS. HONESTLY, YOU HAVE TO BE A LITTLE CRAZY.""
Můj YT kanál - https://www.youtube.com/user/Misterium121
siko
-
-

Příspěvekod Skovajs » 16 led 2011 16:13

Jestli jsi nikdy nesportovala pravidelně, tak 3x full body neni moc vhodné. Ze začatku potřebuješ 2-3 cviky na záda a tak 2 cviky na břicho. Tak 1-2 měsíce. Pokud by si dělala technicky těžké cviky, což jsou pro začátečníka všechny, tak je podle mne velice nízká šance, bez toho aniž by jsi byla hodně pohybově talentovaná, aby jsi zvládla techniku cviku. Přičemž, když to budeš dělat špatně, zmení se pro tebe fyzicky velice málo. Pro začátek bych ti poradil vzít si trenéra. Tady ti lidi sice můžou poradit hezky, ale nic neni nad to, když se to předvede a ten trénink se uděla na konkrétního člověka. Za nějáký 3-4 hodiny s trenérem dáš podle lokality od 1200- 4000 a je to k nezaplacení, protože pokud je opravdu dobrý naučí tě za ty 4 hodiny o hodně víc, než by sis načetla za 40 hodin na netu.
Skovajs

Příspěvekod Skovajs » 16 led 2011 16:20

siko píše:
Kód: Vybrat vše
http://www.freimen.cz/clanky/trenink/zeny-a-posilovna_-3_-treninkovy-rozpis.html
skus třeba tenhle jela ho kamarádka a byla spokojená.Pokuď nemáš na sobě tolik tuku a chceš zpevnit volil bych, akorád kardio po tréninku tj. kolo,pás 30-40 min a upravit si jídelníček více zeleniny masa,zdravé tuky.Hodně štestí

Ten freimenův plán je pro holku začátečníka, řekl bych více než pochybný, hlavně kvůli tomu, že tam jsou zařazeny prsní svaly, se kterými mají holky enormní problémy v ohledu zkrácení, s tím spojené ochabnuté svalstvo zad, což myslím děla problém většině holek, že mají kulatá záda¨. Tzn., že cvičením prsních svalů se tomu ze začátku moc nepřídá.
Skovajs

Příspěvekod siko » 16 led 2011 16:23

tak otakovym problému jsem v životě neslyšel.
‎""YOU ALWAYS WANT TO PUSH YOURSELF BEYOND THE LIMITS. HONESTLY, YOU HAVE TO BE A LITTLE CRAZY.""
Můj YT kanál - https://www.youtube.com/user/Misterium121
siko
-
-

Další

Zpět na Obsah fóra
Zpět na Trénink a cviky